Now Reading
Na pulty skateshopů se dostává očekávaná kolekce nových Vans Skate Classics bot!

Na pulty skateshopů se dostává očekávaná kolekce nových Vans Skate Classics bot!

Vans s hrdostí představuje zbrusu novou podobu oblíbených bot. Nová Skate Classics série obsahuje dobře známé boty Authentic, Era, Slip-on, Old Skool a Sk8-Hi ve vylepšené verzi, obohacené množstvím technologií a mimořádně pevnou konstrukci. Zapomeňte na staré modely. Nové Skate Classics posouvají hranice a přináší tak zcela nový zážitek.

U Vansu kompletně překopali klasické modely a nové Skate Classics nyní nabízejí celou řadu prvků, které stopro oceníte. Zesílené materiály a vylepšená konstrukce poskytují ještě větší odolnost a tlumení. Úplně nové svršky zahrnují přepracované vzory a zbrusu novou zadní část, díky které bota skvěle sedí na patě. Tvarovaná pata a pásky integrované do jazyka jsou neuvěřitelně pohodlné a skvěle fixují nohu.

 

Spodní vrstva DURACAP s novým tvarem zvyšuje pružnost a nepřidává na objemu. Došlo tak k redukci mimořádně namáhaných míst, což má za následek skvělé přizpůsobení noze a maximální odolnost. Taky nová patentovaná gumová směs Sick Stick a stélky PopCush jsou nejlepší ve své třídě.

Boty jsou nejen funkční, ale taky vapadají skvěle. Design je decentně vylepšen novými povrchy bočních dílů, šachovnicovým vzorem a novým logem. Skate Classics série je již dnes k dostání v prodejnách Vans a ve skateshopech jako Darkslide, Snowboard-Zezula, Picnic a nebo Popname.

 

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.