Now Reading
NIKE SB spojilo síly s POETS a přináší další novou kolekci bot

NIKE SB spojilo síly s POETS a přináší další novou kolekci bot

Gino Iannucci je legenda a skater s nezaměnitelným stylem a to, že patří do teamu Nike SB a nebo Fucking Awesome mluví za všechny jeho kvality. Gino je také zakladatelem značky POETS, kde vydává menší kolekce oblečení inspirované jeho dětstvím, oblíbenými filmy a sporty z mládí jako je tenis a hokej.

Všichni fanoušci se můžou těšit na velmi limitovanou kolekci bot POETS x Nike SB Bruin React, která je v nabídce obchodu POPNAME.
Boty jsou vyrobeny z kombinace semiše a canvasu na svršku a klasické vulkanické podrážky. Jsou celé černé a z boku mají natištěný zelený swoosh, který přesahuje až na lem podrážky.
Na jazyku je nášivka Nike SB a na patce pak bílá výšivka loga POETS.

REGISTRACE NA PRODEJ BOT PROBÍHÁ FORMOU RAFFLE:

Vzhledem k velmi omezenému množství je registarce otevřena pouze pro Česko a Slovensko a je povolena jedna registrace na osobu, podvodné registrace jsou filtrovány a do slosování se nedostanou.
Registrace budou uzavřeny v sobotu 11.1.2020 v 09:00 kdy proběhne slosování a vylosovaní výherci budou obeznámeni na e-mail během soboty dopoledne, kde bude požadována jejich zpětná odpověď s potvrzením přijetí balíku na dobírku. Po jejich potvrzení se bude zboží odesílat na zadané adresy v registraci. Pokud tak neudělají, bude jejich místo nabídnuto dalším vylosovaným.

Vstup do registrace na Nike SB x POETS Bruin React ZDE

© 2020 Board Magazine. 
All Rights Reserved.