Now Reading
Sleduj report a první epizodu videa ze Snowboard-Zezula tour do Kaunertal snowparku

Sleduj report a první epizodu videa ze Snowboard-Zezula tour do Kaunertal snowparku

Text: Snowboard-Zezula

Letošní sezónu jsme odstartovali v plné parádě! Ve složení Terka Čermáková, Ondra Bauer (OBA Creators), Dan & Ondra Porkertovi za SNOWBOARD ZEZULA Team + Pavel Pek a Kuba Myška, jsme druhý říjnový víkend vyrazili na opening legendárního tyrolského snowparku Kaunertal.

Ve čtvrtek 8.10. jsme se kolem oběda všichni sešli v Praze, naložili dodávku a odjeli do západu slunce. Po osmé hodině večerní jsme dorazili na hotel a riders hned začali rozbalovat a montovat svá nová prkna od Arbor Snowboards!

V pátek ráno už všichni pěkně rychle na kopec, protože počasí bylo TOP a nikdo nechtěl ztrácet čas. Cíl zněl jasně: rozjezdit se, nafotit bomby, natočit z každého dne video, vyhrát, co se dá a hlavně si to pořádně užít. To je easy, ne?

Na kopci jsme byli v pátek, stejně jako každý den, mezi prvními, abychom udělali co nejvíc fotek a záběrů, protože se počasí dle předpovědi mělo zhoršit. Snowpark riderům sedl od první minuty. Rozhodně se s tím nemazali, a tak vzniklo dost záběrů hned během prvního dne.

Odpoledne se pak dole u parkoviště klasicky odjel závod cash4tricks od lokální partičky z Innsbrucku SANE! Porkerťáci tam posílali jeden trik za druhým a dohromady si brali domů pěknou eurovou výslužku. Dan si navíc vyjezdil místo na bedně za best trick! První den tak cíle splnil. Podívejte se sami ve videu.

 

© 2020 Board Magazine. 
All Rights Reserved.