Now Reading
Top 10 instagramů skryťáků, který se vyplatí sledovat

Top 10 instagramů skryťáků, který se vyplatí sledovat

Skejťáků je jak smetí a znát je všechny není možný. Krom mladejch zabijáků je tu spoustu týpků, který jezdej skvěle, ale nedostává se jim dostatečný pozornosti. My jsme dali dohromady 10 českejch instagramů, který se podle nás vyplatí sledovat. Tak schválně, znáte je všechny?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený cocojambo (@ssjakubgnarkel)

List odpálíme tímhle mlaďochem z Teplic. Kuba je ve svým lokálním D-anger parku jako doma a sází tam dost slušný pecky ve velkým stylu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @patomaderos

Potkat tohohle týpka je velká radost. Kromě velkýho úsměvu má i velkej skateboarding a proto si ho pod svoje křídla vzal nově darkslide.cz. Matěj má kromě skateboardingu i velký umělecký nadání a tvoří designy třeba pro známou jilemnickou halu skatehell.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zakhar Soltanovskii (@zakharsoltanovskii)

Kromě už známejch jmen jako Fanda Havránek, Hynek Laštovka, bráchové Zachariášové nebo Alexe Rajny, který už v úzkým věku nesmyslně zabíjej, se objevil i malej Zakhar z Brna, kterej ikdyž vypadá maličkej, dává velký triky. O tomhle týpkovi ještě určitě uslyšíme!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ondra (@mauzzic_)

Původně z Teplic, ale nejčastěji vidět v Praze. Ondra rozšiřuje svojí zásobu triků raketovou rychlostí a doplňuje to líbivým stylem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Michálek (@marek__michalek)

Z moravskejch koutů republiky se nám už dlouho zamlouvá týpek jménem Marek Michálek, ktere je i členem boardmania týmu. Marek má skvělej styl a jeho vědomosti co se týče skejtový historie i současnosti jsou v jeho věku nevídaný. Očividně skateboarding miluje srdcem i duší!

Fanda Havránek má v Plzni velkou konkurenci jménem Lukáš Hosa. V „modrým“ je jako doma a sází tam na svůj věk dost slušný bomby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @diosmiositsjorge

Dan je na brněnských fuzz bednách jako doma a očividně mu to prospívá. Takovej styl a zásobu triků u nás jinde nenajdete!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vilem Vlček (@wiliams_1v)

Nejmladší generaci nás nepřestává překvapovat a neustále vyplouvají na povrch nový a nový talenti. Jedním z nich je malej Vilém Vlček, kterej ve svých 12 letech dokáže vypálit třeba flip fronbor ze šikma.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Moravec (@zasenoc)

Moc nás potěšil instagram Tomáše Moravce. Kromě skvělýho stylu se tomáš může chlubit velkým popem a skvělýma technickýma trikama. (Za nás nejlepší sw front crooks na výstavišti)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený kummeto_ (@kummeto)

Tenhle 14letej young gun z Českých Budějovic do toho šlape na plný pecky a progressuje každej den. Ne moc mladejch udělá takovej hadr ze skočky!

Jak už jsme říkali na začátku, znát všechny je nemožný a určitě je spoustu dalších týpků, který maj talent a zasloužili by víc pozornosti. Pokud někoho takovýho znáš, neboj se nám dát vědět!

 

 

 

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.