Now Reading
Vans novou kolekcí uctil památku Jeffa Grossa

Vans novou kolekcí uctil památku Jeffa Grossa

Legenda mezi legendami, Jeff Grosso nás opustil před více než rokem. Jeho postoj k životu a skateboardingu ovlivnil celé generace a jeho odkaz nikdy nezmizí. Skutečnou lásku ke skateboardingu pocítili všichni, kdo s ním měli příležitost se potkat. Jeho podpora a support pro komunitu – zejména té nastupující nové generace – vycházela ze skutečné víry, že skateboarding patří mladým.

Jeff udělal mnoho práce pro pozvednutí skateboardingu a lidí v něm. Bojoval za skateboarding a věřil, že se bude ubírat vždy tím správným směrem. Vans na počest jeho památky a na připomenutí jeho snahy vytvořil kolekci Grosso Forever, která obsahuje oblečení a boty Vans Sk8-Hi Reissue. Část výtěžku z prodeje putuje přímo pro Jeffova syna Olivera a pro jeho rodinu.

K této příležitosti Vans vydává taky novou “Loveletters” epizodu věnovanou právě Jeffovi. Sledujte toto video a uctěte jeho památku i vy.

video

Celá kolekce Grosso Forever je nyní k dostání i u nás v ČR a najdeš ji na Popname, Darkslide.cz a nebo Picnic Skateshop.

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.