Now Reading
Vans se spojil s Elijahem Berlem, aby oslavili výročí 30 let Vans Skate Half Cab

Vans se spojil s Elijahem Berlem, aby oslavili výročí 30 let Vans Skate Half Cab

Costa Mesa, CALIF. (27.června 2022) – Vans Skateboarding je hrdý na to, že může spolupracovat s Elijahem Berlem na ikonickém stylu Skate Half Cab™ na počest 30letého výročí této siluety a na doprovodné kolekci od hlavy až k patě. Kolekce je ovlivněná Elijahovou vášní pro klasické tetování, motocyklovou kulturu, retro surfováním a módou poloviny století a to vše doplní zakázkové výšivky a umělecká díla. Elijah touto kolekcí povznáší ikonický styl a přetrvávající sílu nejvlivnější skateboardové boty v historii.

Ve skate komunitě je známý pro svůj talent a precizní ovládání skateboardu, jeho přirozené schopnosti v kombinaci s neúnavnou pracovní morálkou mu vynesly místo mezi skateboardovou špičku, přičemž zůstává věrný svým kořenům a vzdává hold těm, kteří tu byli před ním. Je jen příznačné, že Vans svěřil Elijahovi otěže této sezóny, aby oblékl Skate Half Cab™ v jedinečném černém barevném provedení jako poklonu budoucí generaci skateboardingu

Originální Half Cab™ se zrodil z nutnosti v roce 1992, kdy skejťáci zkrátili vysoké boty na skate boty na míru. Pouze s nůžkami a lepicí páskou nevědomky zkonstruovali nejlepší skejtovou botu na světě. O tři desetiletí později je Half Cab™ stále jednou z nejdůvěryhodnějších a nejznámějších bot na trhu. Barevné provedení Skate Half Cab™ od Elijaha Berleho se pyšní designem ostnatého drátu přes semišovou patu, originálními nášivkami s logem Half Cab na svršku a jazyku a Elijahovým jménem vytištěným přes stélku. Zpevněné materiály DURACAP™ prodlužují životnost boty a stélka PopCush™ zajišťuje, že nohy zůstanou svěží. Kolekce obsahuje také dvě další skejtové klasiky Vans: Elijah Berle Skate Old Skool v černé barvě s bílým vyšitým ostnatým drátem přes boční pruh a plameny a Skate Sk8-Hi Decon take v černé barvě s řadou odnímatelných nášivek.

Elijahova designová inspirace se přenáší i do kolekce oblečení, která vnáší jeho jihokalifornský styl do několika klíčových kousků, včetně kalhot Elijah Berle v černé barvě s bílými plamennými detaily, trička s dlouhým rukávem v černé barvě s ostnatým drátem na rukávu a plamennými detaily na přední straně hrudi, tkaného trička s krátkým rukávem v černé barvě s plamennými detaily na límci a vlastní nášivkou Vans na hrudi a barevné čepice s výšivkou, která ladí ke kolekci.

Elijah, který je součástí týmu Vans Skateboarding od roku 2010, neustále rozvíjí tento sport svým odvážným stylem na prkně i mimo něj. Jeho vlivný styl mu vynesl řadu ocenění, například titul Tampa Am Winner 2010, ocenění Years Best Am 2012 časopisu Skateboard Mag a trojnásobný titul Thrasher King of the Road Alumni. Nejnověji získal hlavní roli v nejnovějším skateboardovém filmu od Vans „Alright OK“. Se svou nejnovější kolekcí a podpisem Skate Half Cab si Elijah nadále upevňuje své místo v historii skateboardingu.

Kolekce Vans Skate Half Cab by Elijah Berle je nyní k dostání u prodejců Vans Skateboarding a na adrese vans.eu/skateboarding.

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.