Now Reading
Známe jména 80 skejtrů, kteří pojedou na Olympiádu!

Známe jména 80 skejtrů, kteří pojedou na Olympiádu!

Závody v římě byly poslední možnost kvalifikovat se na olympijské hry v Tokiu. Nyní už tedy známe všechny jména skejtrů, kteří se jako první v historii zůčastní Olympiády.

Muži Street:

  1. Nyjah Huston (USA)
  2. Yuto Horigome (JPN)
  3. Sora Shirai (JPN)
  4. Kelvin Hoefler (BRA)
  5. Gustavo Ribeiro (POR)
  6. Aurelien Giraud (FRA)
  7. Jake Ilardi (USA)
  8. Jagger Eaton (USA)
  9. Vincent Milou (FRA)
  10. Matt Berger (CAN)
  11. Manny Santiago (PUR)
  12. Shane O´Neill (AUS)
  13. Angelo Caro Narvaez (PER)
  14. Felipe Gustavo (BRA)
  15. Yukito Aoki (JPN)
  16. Giavanni Vianna (BRA)
  17. Micky Papa (CAN)
  18. Axel Cruysberghs (BEL)
  19. Luis Jhancarlos Gonzales Ortiz (COL)
  20. Brandon Valjalo (RSA)

Muži Park:

  1. Heimana Reynolds (USA)
  2. Cory Juneau (USA)
  3. Luis Francisco (BRA)
  4. Pedro Barros (BRA)
  5. Zion Wright (USA)
  6. Keegan Palmer (AUS)
  7. Oskar Rozenberg (SWE)
  8. Pedro Quintas (BRA)
  9. Ivan Federico (ITA)
  10. Steven Pineiro (PUR)
  11. Allesandro Mazzara (ITA)
  12. Vincent Matheron (FRA)
  13. Jaime Mateu (ESP)
  14. Kieran Woolley (AUS)
  15. Ayumu Hirano (JPN)
  16. Tyler Edtmayer (GER)
  17. Danny Leon (ESP)
  18. Andy Anderson (CAN)
  19. Rune Clifberg (DEN)
  20. Dallas Oberholtzer (RSA)

 

Ženy Street:

  1. Pamela Rosa (BRA)
  2. Rayssa Leal (BRA)
  3. Aori Nishimura (JPN)
  4. Leticia Bufoni (BRA)
  5. Momiji Nishiya (JPN)
  6. Mariah Duran (USA)
  7. Roos Zwetsloot (NED)
  8. Candy Jacobs (NED)
  9. Hayley Wilson (AUS)
  10. Funa Nakayama (JPN)
  11. Alexis Sablone (USA)
  12. Keet Oldenbeuving (NED)
  13. Margielyn Arda Didal (PHI)
  14. Alana Smith (USA)
  15. Wenhui Zeng (CHN)
  16. Lore Bruggeman (BEL)
  17. Julia Brueckler (AUT)
  18. Charlotte Hym (FRA)
  19. Asia Lanzi (ITA)
  20. Boipelo Awuah (RSA)

 

Ženy Park:

  1. Misugo Okamoto (JPN)
  2. Sakura Yosozumi (JPN)
  3. Sky Brown (GBR)
  4. Poppy Starr Olsen (AUS)
  5. Lizzie Armanto (FIN)
  6. Cocona Hiraki (JPN)
  7. Bryce Wettstein (USA)
  8. Dora Varella (BRA)
  9. Isadora Rodrigues Pacheco (BRA)
  10. Brighton Zeuner (USA)
  11. Jordyn Barratt (USA)
  12. Yndiara Asp (BRA)
  13. Julia Benedetti (ESP)
  14. Lilly Stoephasius (GER)
  15. Xin Zhang (CHN)
  16. Madeleine Larcheron (FRA)
  17. Amelia Brodka (POL)
  18. Josefina Tapia Varas (CHI)
  19. Bombette Martin (GBR)
  20. Melissa Williams (RSA)

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.