Now Reading
Playlist: Vašek Stavárek vybral jeho deset oblíbených songů

Playlist: Vašek Stavárek vybral jeho deset oblíbených songů

úvodní fotografie: Zbyněk Blahutka

Věříme, že jméno Vašek Stavárek všichni dobře znáte. Tento brněnský odchovanec před nedávnem natočil part a rovnou začal makat na dalším se svým sponzorem Snowboard-Zezula. Vaška jsme se rozhodli oslovit, zda by nechtěl rozšířit rubriku Playlist a tak si pro vás vybral 10 jeho oblíbených songů.

„Na skejtu jezdím už přes 15 let a za tu dobu se můj hudební vkus několikrát změnil. Určité období jsem při skejtování poslouchal skoro samý metal typu System of a Down, SlipKnot, KoRn. Pak se mi zase více začla líbit elektro muzika (Drum’n’Bass). Ze všech žánrů mám nejblíž asi k rapu, nad kterým jsem strávil nejvíc času. Během střední mě bavilo “studovat” některé texty (hlavně Wu a sólo alba členů Wu) a snažit se pochopit co nejvíc dvojsmyslů, odkazů atd.
Poslední dobou tíhnu hodně ke kytarové hudbě (garage rock, psychedelic rock), nebo všem možným žánrům, na které narazím ve skate videích. My skaters máme podle mě výhodu v tom, že právě skrze skate videa se setkáváme s velkým počtem songů, na které bychom normálně možná ani nenarazili. Často si nějaký track oblíbím proto, že jsem ho slyšel u někoho v partu a pak, když si ho pouštím, spojuju si ho s celkovou atmosférou toho partu.“

Rozjeli jsme nový účet na Spotify. Všechny Boardmag playlisty, které jsme spolu s jezdci přinášely už i v minulosti tak najdete ZDE.

© 2022 Board Magazine. 
All Rights Reserved.