Partu šílenců kolem značky Dime jistě znáte. Tenhle brand byl založen v roce 2005 v Montrealu.

Od té doby se partička kamarádů vyprofilovala do jedné z nejlepších skate značek na světě, která pravidelně vydává svoje funny skate videa, provozuje skateshop, tvoří kolekce zaměřené na oblečení a doplňky a hlavně pořádá jedny z nejlepších skate kontestů na světě s názvem Dime Glory Challenge, kdy se než o klasický formát závodů jedná o zábavu a legraci spojenou s tím nejlepším skateboardingem na světě. A podtrhuje tím tak jejich heslo “humor first, skating second”.

Dime je na 100% odhodlaný podporovat základní subkulturu skateboardingu, přesto má neuvěřitelně širokou přitažlivost a přesah. Dime je jednoduchý, čitelný, nenáročný a přitom průkopnický a jedinečný. Se vší konkurencí v oblasti skate značek to říká hodně.

Značku založili Antoine Asselin, Philippe Lavoie, Bob Lasalle, Hugo Balek, Charles Rivard, Eric Riedl a Alexis Lacroix. Vincent Tsang byl přijat později jako umělecký ředitel a vedoucí marketingu. Cíl byl jednoduchý a to vytvářet skvělá a zábavná skate videa, která budou ukazovat jejich spoty Montrealu.

Novinky od téhle značky dorazily i na náš trh a Popname.cz je jejich hrdým prodejcem. Utíkej na jejich web a podívej se na tu krásu. Něco lepšího jen tak neseženeš.