Now Reading
Mystic Sk8 Cup je za rohem, sledujte na co se můžeme těšit

Mystic Sk8 Cup je za rohem, sledujte na co se můžeme těšit

Jak již určitě víte, 26. ročník jednoho z největších skateboardových závodů v Evropě, Mystic Skate Cup, proběhne již za několik dní! Od 3. do 5. září bude Praha opět žít skateboardingem a vy byste při tom neměly chybět. Sk8 Cup bude opět součástí tour World Cup Skateboarding, což je zárukou toho, že na pražské Štvanici uvidíme špičkové skejťáky a skejťáčky z celého světa.

Můžete se těšit na něco kolem 150 jezdců, mezi nimiž nechybí jména jako Danny León, MatiasDell Olio, Ivan Monteiro, DannieCarlsen, Richard Tury, Diego Broest, LuizNeto, Derek Scott, KeetOldenbeuving, Noah De Jaeger a další. Taky nás čeká i legendární návrat Omara Hassana do Prahy, který se účastnil Mystic Sk8 Cupu už od prvních ročníků. Do poroty závodů navíc usednou legendy světového skateboardingu Pat Duffy (USA) a ChrisSenn (USA).

Sledujte Highlights video z MSC 2019:

video
Tak jak jsme zvyklí, kromě samotného závodu se připravte i na bohatý hudební program. V sobotu 4. září vystoupí legendární parta Dog Eat Dog z New Jersey, aby ukázala, že i po 28 letech od vydání prvního alba stále patří k těm nejlepším koncertním kapelám, které mají zároveň ke skateboardingu hodně blízko. Jako support vystoupí domácí Loco Loco.

Neděle 5. září bude patřit domácím Wohnout, kteří speciálním koncertem oslaví 25. výročí kapely a zároveň oficiálně pokřtí novou desku Huh! Jako hosty si přizvali Pekelné koně.

Nevíme jak vy, ale my se nemůžeme dočkat! Vstupenky naleznete na GoOut.net

© 2022 Board Magazine. 
All Rights Reserved.