Now Reading
Nové kolabo Vans x Dime přichází i na náš trh

Nové kolabo Vans x Dime přichází i na náš trh

video
Na náš trh se dostala speciální kolaborace značek Dime x Vans, kde najdeš dvě varianty zbrusu nového modelu bot Vans s názvem Wayvee, tmavě modrou a také bílou barevnou kombinaci.
Je vidět, že Vans jen tak nečinně nesedí a nesleduje jen své ikonické siluety, jako je Old Skool, Slip-On a nebo Era, které mají své místo v botníku lidí po celém světě již od 60.let.
Místo toho značka pokračuje v zavádění zcela nových modelů, jako je třeba Berle, AVE, Sk8-Low a mnoho dalších. Tato značka tedy představuje další novou skate siluetu, která je navíc ve spolupráci s oblíbeným kanadským Dime.

Vůbec první barevné varianty Wayvee přicházejí ve spolupráci s Dime v odstínech Evening Blue a Egret a může se pochlubit luxusní semišovou konstrukcí a spoustou technologií, které vám zajistí dlouhou, pohodlnou a kvalitní session . Na svršku boty jsou zabudovány vyztužené průsvitné síťované čtvrti, které zajišťují maximální prodyšnost, zatímco špička DURACAP zajišťuje, že Wayvee vydrží vše, co jim naložíte. Interiér LuxLiner pak dodává teniskám střih podobný ponožce, což dále zlepšuje podporu a pohodlí. Na podrážce najdete patentovanou podešev Wafflecup společnosti Vans, která zajišťuje cit, odpružení při nárazu a celkovou odolnost.
Z estetického hlediska boty bodují ikonickým logem Dime na podrážce, žlutými doplňky na patkách, uvnitř stélky a taky boxy…You know?

Tyto boty seženeš v ČR na POPNAME, tak nabíhej na jejich web na tomto odkazu.

© 2021 Board Magazine. 
All Rights Reserved.