Now Reading
Louie Lopez vyměnil Volcom za Noah clothing

Louie Lopez vyměnil Volcom za Noah clothing


Od Louieho odchodu z řad Volcom už utekl nějaký ten pátek. Nikdo pořádně nevěděl, proč Volcom opustil a u koho se bude teď oblíkat. Vzhledem k tomu, že jezdí za FA, byla nejpravděpodobnější možnost Supreme. Jeho přechod k méně známé značce Noah clothing ale asi nikdo nečekal.

Noah clothing je New Yorská značka oblečení. Prodávaj všechno od čepic po ponožky. Jejich produkty jsou poměrně dost drahý, klasická mikina s kapucou vás vyjde v českejch na 4 650,-.

Na svých stránkách dávaj velkou váhu udržitelnosti a zodpovědnýmu výrobnímu procesu. V minulosti byli součástí několika projektů na pomoc planetě a jsou přihlášený do programu 1%, ve kterým věnujou 1% svých ročních příjmů neziskovkám podporujícím životní prostředí.

I když jejich oblečení na první pohled moc skejtově nevypadá, se skejtem je značka spojená dost. Vlastní jí totiž Brendon Babenzien. Brandon strávil 15 let svýho profesního života v Supreme. V roli kreativního ředitele nemalým dílem přispěl k tomu, že Supreme dnes všichni notoricky známe.

V roce 2002 rozjel značku Noah, která ale zanikla hned po tom a vrátil se do Supreme. Znovu značku oživil v roce 2015 a věnuje se jí se svojí ženou do teď.

Brendon Babenzien je celoživotní skejťák, a tak chtěl mít ke svojí nový značce i skejtovej tým. Aktuálně je v něm krom Lopeze Duncan Rowland, John Gardner, Chris Tenorio a Cooper Winterson.

Louie Lopez: “I’m happy to be riding for people that truly care about what they do — not just making quality clothes, but the factories, the materials that are used, and how they affect the environment. I think that’s just the best thing ever. And Noah has great classic stuff to wear, but if you want to get spicy, they’ve got that too”

„Jsem rád, že mohu jezdit pro lidi, kterým opravdu záleží na tom, co dělají – nejen na výrobě kvalitního oblečení, ale i na továrnách, použitých materiálech a jejich vlivu na životní prostředí. Myslím, že to je prostě to nejlepší, co může být. Noah má spoustu skvělejch klasickejch kousků, ale když si chceš vzít něco odvážnějšího, vybereš si taky.“

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.