Now Reading
Nejlepší knírky ve skateboardingu

Nejlepší knírky ve skateboardingu

Při zhlédnutí nejnovějšího Heitorovo partu nás napadla zajímavá otázka. Kdo má nejlepší knírek ve skateboardingu? Kolik profíků vlastně knír má? Vydali jsem se tak na lehký průzkum internetu a vytáhli pro vás ty nejtučnější, nejhustější nebo nejzajímavější skejtový kníry!

 

  • Heitor Da Silva

Heitor doplňuje svůj bezchybnej styl na skejtu skvělým tmavým kňofrem. Přesto, že je z Dánka, svojí tmavší pletí působí spíš jako Portugalec nebo Španěl a knír mu dodává trochu devadesátkovýho stylu. Za nás skvělá volba a perfektní match k jeho fitům a skateboardingu.

  • Richie Jackson

Richie Jackson je král skejtových knírů. Svojí zatočenou parádou pod nosem působí spíš jako postava z fantasy filmu, než jako skejťák. Knír doplňuje jeho psychadelickou vizáž i kreativní skateboarding, který před pár lety obletěl svět.

  • Deedz

Deedz je jeden z nejdistingtivnějších skejťáků týhle doby. Bezpečně ho vždycky poznáte díky kníru, kterej má podobnej jako Heitor a brutálně ohnutejch zádech při dělání triků. S tím by měl Deedz určitě pracovat, jinak se v 50 ani nepostaví na nohy. Knír ale skvělej!

  • Dakota Servold

Dakota patří do klasický Emerica core sekty. Ikdyž image svojí hlavy mění docela často, knír má prakticky neustále a za nás vypadá nejlíp s kontrastující vyholenou hlavou.

  • Jon Dickson

Jona Dicksona nebylo úplně snadný sem zařadit, ale po přezkoumání jeho obličejového porostu vyjde na jevo, že jeho tučný kotlety by bez kníru prostě nebyly ono.  Jon tak vytváří unikátní vizáž klasickýho američana z westernu, kterej doplňuje svým mohutným skateboardingem.

  • Ishod Wair

Ikdyž na týhle fotce vypadá spíš jako pornohvězda, Ishod se svýho řídkýho hřebínku nevzdává a udržuje ho už nějakou dobu. Je tak důkazem, že kníry nejsou privilegium silně vousatých chlapíků, ale i méně porostem obdarovaní lidé si můžou svojí vizáž vytunit knírkem!

  • Luan Oliveira

SLS veterán, mistr rychlýho flicku a popu se taky rozhodl vylepšit se knírem, se kterým vypadá trochu jako Chick z filmu Blesk McQueen. Otázkou je, jestli má knír kvůli vzhledu, nebo aby mu nekapal pot do pusy při cvičení v gymu. To už se asi nikdy nedozvíme.

  • Pavel Kříha

Nesmíme opomenout ani lokální scénu. Bylo těžký vybrat jednoho reprezentanta Český Republiky, ale nakonec jsme se rozhodli pro Pavla. Podobně jako Dakota, Pavel zvolil kontrast pleš x knír, díky čemuž instantně začal projíždět všechny grindy na kopingu o 20% déle.

 

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.