Now Reading
Real skateboards se dopustili hned 3 manuálových faulů v novém videu

Real skateboards se dopustili hned 3 manuálových faulů v novém videu

My skejťáci si často rádi říkáme, že skateboarding není sport. A i když žádný oficiální skejtový zákonník opravdu neexistuje, přece jen se většina skaterů řídí několika nepsanými pravidly. Jsou mezi nimi takový věci, jakože člověk by neměl opakovat trik na spotu, na kterým ho dal někdo před ním a podobně. Dost striktní pravidla mají hlavně manuály. Základem úspěšnýho manuál triku je dostat se z bodu A do bodu B, aniž by se země dotýkaly víc jak 2 kolečka najednou, nebo část nohy.

Na tyhle jednoduchý pravidla očividně zapomněli v novém Real videu. Nesmyslných triků tam bylo dost, ale do očí bily 3 nechutný škrtánky při manuálech. 2 v podání Patrika Pramana a jeden patovej zádrhel překvapivě od Dennise Busenitze.

V minulosti z tohoto důvodu existoval účet Wekingball, který na manuálový nedostatky profíků vtipně ukazoval. Dnes už tuhle důležitou roli v našem světě nikdo pořádně neplní.

Manuály jsou jedna z nejtěžších disciplín skateboardingu. Každý, kdo s nima někdy bojoval na kameru ví, jak brutálně frustrující to může být. Jsou tak těžký právě proto, že člověk musí držet balanc od začátku do konce. Nezáleží na tom, jestli dělá trik dovnitř, nebo ven (při výpopu se to dá odpustit). Když si člověk kdekoli ťukne, trik se prostě nepočítá a je ostuda ho mít v partu.

Kromě tohoto nešvaru se Real skateboards povedlo dát dohromady dost silný video s velkým představením od Tanner Van Varka. Ten opět dokázal, že se může pohybovat jak v rádiusech tak na streetu a všude má skejt 100% pod kontrolou.

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.