Now Reading
Umělá inteligence tvoří skejtový obrázky

Umělá inteligence tvoří skejtový obrázky

Umělá inteligence je pravděpodobně nejzásadnější technologie posledních pár let. Textovej Chat GPT dokáže napsat slohovku nebo email a jeho brácha Dall-e 2 dokáže vytvořit vizualizaci textu, kterej do něj naládujete. Tyhle nový pomůcky mají spousty smysluplnejch a důležitejch využití, který nás ale v tomhle článku nezajímaj. My jsme si pro tenhle číselnej mozek přichystali pár zadání ze skejtovýho světa. Spoiler alert: skejtový grafici a fotografové se o svoje fleky bát nemusí!

„koncept futuristickýho skateparku“
Jak budou vypadat skateparky v budoucnu? Podle umělý inteligence v nich moc skejtovat nepůjde, ale budou ve vesmíru!

„Olejomalba Louieho Lopeze“
Na stránkách Dall-e nejvíc propagujou různý umělecký zpracování zadání. Louieho Lopeze to ale očividně nezná a podle jména to odhadlo spíš řeckýho důchodce.

„Pes v bektelu“
Psa sjíždět schody už jsme viděli milionkrát, ale psa co dokáže vypopit pořádnej bektel? To si nedokáže představit ani umělá inteligence. Nejblíž se dostala tímhle rozpixelovaným bs grindem. Psi potřebují ještě víc času na progress.

„Kaderův promodel za Violet“
V redakci čekáme už jen na oficiální ohlášení Kadera za Violet. Při čekání jsme se rozhodli zeptat umělý inteligence, jak bude vypadat jeho promodel za Strobeckovo značku. Po několika úpravách zadání jsme se nejblíž dostali s těmahle frankensteinama. Prográmku zatím moc očividně nejde text.

„Originální skejtová grafika“
Co kdyby si designéři skejtů ulehčili práci použitím umělý inteligence? No…

„Petr Pavel na skejtu“
Kdo by nechtěl prezidenta skejťáka? Ten náš se hlásí spíš k motorkám, ale pokusili jsme si ho na skejt dostat aspoň pomocí A.I. Vyšel z toho ale spíš nespecifikovanej kravaťák v divnejch pozicích. Aspoň to vzdáleně připomíná Prahu!

„Válka mezi skejťákama a koloběžkařema“
V případný světový válce kolečkových sportů bysme očividně začali vyřezávat ze skejtů meče.

„Ježíš v christ airu“
I když se nejedná úplně o trik „christ air“, vyšel nám docela povedenej polet!

„Cover novýho skejtovýho časopisu“
Vypadá to, že ani umělý inteligenci se nepodaří vrátit tištěný magazíny do mainstreamu. Časopis SKNADE nevypadá moc čtivě..

Obrázky byly vytvořený pomocí programu Dall-e 2. Z více možnejch variant byly vždy vybrány ty, který dávají aspoň trochu smysl.

© 2023 Board Magazine. 
All Rights Reserved.